سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
»   چگونه, مردان, میانی  »   چگونه یک خانم را تحت تاثیر قرار دهیم؟
3,203 بازدید
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ , ساعت ۲۱:۰۰

چگونه یک خانم را تحت تاثیر قرار دهیم؟

چگونه یک خانم را تحت تاثیر قرار دهیم؟

چگونه یک خانم را تحت تاثیر قرار دهیم؟ 

می خواهید دختر خاصی را متعجب کنید؟ گرچه کنترل احساس و عاشق شما شدن، تحت کنترل شما نیست،‌ می توانید خود را در معرض دید قرار دهید. در این چگونه دو روش برای تحت تاثیر قرار دادن یک خانم آمده است: اول برای دختری که خیلی خوب نمی شناسید، و دوم برای دختری که می گوید تنها به دوستی علاقه مند است.

 

روش ۱ از ۲: تحت تاثیر قرار دادن دختری که خوب نمی شناسید

Impress-Girl-11
۱   برای تحت تاثیر قرار دادن، لباس بپوشید. ظاهر و بوی خوب نه تنها شما را جذابتر کرده، مراقبت از پیراستگی تان، نشان دهنده پختگی و توانایی انجام کارهای روزانه مهم از طرف شما می باشد. همچنین به سبک لباس پوشیدن خانم نیز توجه کرده، و خود نیز به همان سبک لباس بپوشید. این کار صحبت او با شما را راحتتر کرده، و به طور کلی شما را جذاب تر، خواهد دید. توجه ویژه ای به نکات زیر داشته باشید:

 • حداقل روزی یک بار دوش بگیرید. احتمالا دوش گرفتن در صبح بهتر بوده، و روز را با احساس پاکیزگی و تازگی آغاز می کنید. موهای خود را شسته، تمام بدن را صابون زده، و کاملا آبکشی کنید. از یک شامپوی بدن لایه بردار خوشبو نیز استفاده کنید؛ بویی نه زیاد زنانه و نه زیاد مردانه، شاید بویی مانند نعناع یا لیمو.
 • دهان خود را تمیز نگه دارید. دو بار در طول روز مسواک زده، نخ دندان کشیده،‌و از دهانشویه استفاده کنید. برای کمک در وسط روز، از اسپری خوشبوکننده دهان با بوی نعناع یا آدامس، استفاده کنید.
 • موهای صورت خود را مدیریت کنید. هر روز اصلاح کرده، یا در صورت داشتن ریش و سبیل،‌ آنها را مرتب کرده تا تنک یا نامرتب نباشند. در صورت عدم تمایل به برداشتن ابروها، موهای بالای بینی خود (وسط ابروها) را بردارید.
 • ترکیبی از خوشبو کننده _ ضد عرق استفاده کنید. بلافاصله پس از حمام صبحگاهی، از آن استفاده کنید. از نداشتن ضد عرق با بویی زیاد زنانه یا مردانه نیز، اطمینان حاصل کنید.
 • از مقدار زیادی اُدکلن استفاده نکنید. می توانید از چند پاف ادکلن یا اسپری بدن استفاده کنید، اما بیش از ۳ پاف، استفاده نکنید.
 • لباسهای تمیز بپوشید. در صورت تقلا برای یافتن لباسهای تمیز، یک برنامه مرتب شستشو در نظر گرفته و به آن عمل کنید،‌ مثلا شستن لباسها هر آخر هفته (پنج شنبه شب یا جمعه صبح).

Impress-Girl-12
۲   مودب باشید. مودب بودن به معنی خسته کننده بودن نیست _ بلکه به این معنی است که می دانید چگونه با سایرین، با احترام رفتار کنید، یک ویژگی که اغلب دختران در دوست پسرشان، می خواهند. با انجام این کارها برای همه، و نه تنها او، نشان دهید با ملاحظه هستید:

 • عباراتی مانند «لطفا»، «متشکرم»، و «خواهش می کنم» را به زبان آورید. همچنین درخواست های خود را با «ممنون میشم اگه…» و «چه خوب میشه اگه…» بیان کنید.
 • در صورت راه رفتن کسی پشت سر شما و عبور از یک در، در را برای او باز نگه دارید.
 • از دشنام دادن یا توهین کردن در ملاء عام، یا در محل کار در حضور همکاران خانم، اجتناب کنید. راحت بودن در کنار دوستان عالی است، اما بهترین جنبه خود را اطراف افراد ناآشنا، نشان دهید.
 • برای راهنمایی بیشتر، به چگونه رفتار خوبی داشته باشیم مراجعه کنید.

Impress-Girl-13
۳   قبل از صحبت، فکر کنید. همه اشتباه کرده و گاهی کلامی ابلهانه بر زبان می آورند، اما برای انجام نشدن این کار، در اطراف آن خانم، بهترین تلاش خود را به انجام برسانید. چند ثانیه قبل از به زبان آوردن جمله خود، فکر کنید.

 • با سایر خانم ها، صحبت نکنید. احتمالا فکر می کنید برانگیختن حسادت او، ایده ای عالیست، اما در مسیری مستقیم و واضح، گام بردارید. صحبت درباره ظاهر سایر دختران در حضور او، شما را سطحی و دمدمی نشان می دهد. طبق اطلاعات او، او تنها خانم مورد علاقه شماست.
 • در پایان صحبت، قلدری نکنید. بی توجه، توهینی بر زبان نیاورده، و به دیگران از دیدگاه بالادستی، نگاه نکنید؛ حتی برای خنده. شاید خانم مورد علاقه شما، با حس شوخ طبعی تان آشنا نبوده و از کلام شما معنی توهین، برداشت کند.
 • جوک های بی ادبانه نگویید. زمان و مکان خاصی برای شوخی های بی ادبانه وجود دارد _ هنگامی که با دوستان آقای خود وقت می گذرانید. در اطراف خانم مورد علاقه تان، جلوی زبان خود را بگیرید.

Impress-Girl-14
۴   صادقانه از او تعریف کنید. چیزی که باید در هنگام حضور این خانم بر زبان آورید، یک تعریف واقعی است. این کار، به آن دشواری که به نظر می رسد، نیست. آنچه باید انجام شود، در زیر آمده است:

 • به نکته مورد علاقه خود در مورد او فکر کنید. شاید لبخند او، خنده اش، یا هوش او باشد _ هر آنچه که به عنوان بهترین ویژگی او، می شناسید (تنها اخطار در این مورد، تعریف نکردن از ویژگی های جسمی به جز چشمها و لبخند او می باشد. حتی اگر او هیکلی فوق العاده داشته باشد، الان زمان گفتن آن نیست.)
 • این کار را در مکانی نیمه خلوت، انجام دهید. برای این کار لازم نیست در مکانی بدون حضور دیگران تعریف کنید، اما در حضور همه دوستان آن خانم یا دوستان خودتان، در نزدیکی، و در حال شنیدن صحبتهایتان، این کار را انجام ندهید. همچنین این کار را، با فرستادن پیام، انجام دهید.
 • جمله خود را کوتاه و شیرین، بیان کنید. نیازی به سرودن شعری در حد سه تا چهار دقیقه برای بیان بهترین ویژگی های او، نیست. یک جمله یک خطی نیز، همان تاثیر را دارد.
 • به نحوه بیان جملات خود، توجه کنید. به جای «چه پیراهن قشنگی» یا «لباستو دوست دارم»، بگویید «واقعا تو این لباس خیلی زیبا شدی.» از خانمها تعریف کنید، نه از مبحث لباس و لباس پوشیدن.
 • زبان بدن صحیح را منتقل کنید. لبخند بزنید! در حین گفتن جمله، ارتباط چشمی را نیز حفظ کنید.

Impress-Girl-15
۵   به او احساس خاص بودن، بدهید. چند راه کوچک پیدا کرده و با استفاده از آنها، به خانم مورد علاقه خود نشان دهید که او شخصی فوق العاده بوده، و او قطعا متوجه خواهد شد.

 • او را ندیده نگرفته یا منظور خود را با بازی، به او نفهمانید. در صورت ارسال پیامک، پاسخ او را بدهید. در صورت تمایل او برای صحبت کردن، حتی با وجود مشکل بودن زمانی را برای این کار در نظر بگیرید.
 • برای کمک به او، از قالب همیشگی خود، خارج شوید. در صورت نیاز او به کمک، یاری خود را پیشنهاد دهید! این کمک می تواند بردن وسایل سنگین یا بدبار، همراهی با او برای انجام کاری، یا صحبت کردن با او به خاطر یک شرایط مشکل، باشد.
 • اجازه دهید او صحبت کند. اشتباه شماره ۱، هنگام صحبت با یک دختر، تمرکز بر خودتان است. خانمها، هنگام صحبت از علایق مشترک، بسیار راحتتر هستند. از او درباره علایق، سرگرمیها، کتابهای مورد علاقه، موسیقی و غیره سوال کنید. در صورت پرسش سوال، در چند جمله کوتاه به آن پاسخ داده، و سوال را به او برگردانید. این کار، باعث مشارکت او در مکالمه خواهد شد.
 • با او یک شوخی صمیمانه کنید! با انجام این کار، هر دوی شما ارتباطی مخفی و مشترک خواهید داشت. این کار به خانم احساس خاص بودن، صمیمیت و نزدیکی بیشتر به شما را می دهد. همچنین به شما یک موضوع آسان برای شروع مکالمه، خواهد داد. اما به خاطر داشته باشید در صورت استفاده مکرر از این نوع شوخیها، جنبه شوخ طبعی از بین رفته و خسته کننده خواهند شد، بنابراین تنها در صورت لزوم، از این نوع شوخیها استفاده کنید.

 

 

روش ۲ از ۲: شکستن محدوده دوستی

Impress-Girl-21
۱   قدری از او دور شوید. این کار مشکل ترین کار، با وجود علاقه به یک شخص است، اما این تنها راه مطمئن برای خروج از محدوده دوستی است. در صورت تمایل به دیده شدن از یک زاویه دیگر، باید برای مدت زمانی فاصله گرفته، بنابراین رابطه تان پس از بازگشت شما، مجددا آغاز خواهد شد.

 • ارتباط خود را به مدت ۳ تا ۴ هفته، به حداقل برسانید. زمانی طولانی به نظر می رسد، اما شما حتما خواهید توانست! هنگام ملاقات با او مودب بوده، اما زمان خود را با او سپری نکرده، مکالمات طولانی مدت نداشته، قرار نگذاشته، و پیامهای او را با جملات کوتاه و صریح بدهید.
 • در صورت سوال او از غیر صمیمی و سرد بودن شما، بگویید به قدری زمان برای تمرکز دوباره بر اولویتهای خود، نیاز دارید. بگویید این مساله شخصی نبوده، و شما بر دست یابی به هدفها در سایر زمینه ها و جنبه های زندگی، کار می کنید. اغلب دختران افراد باانگیزه و بلندپرواز را دوست داشته؛ حتی از نگذراندن زمان کافی با او پریشان خاطر نشده، و به همین علت، این دلیل خوبی برای گفتن است.

Impress-Girl-22
۲   زمانی را صرف بهبود خودتان کنید. زمان خود را به جای گذراندن با آن خانم (یا فکر کردن به او)، صرف داشتن احساسی بهتر در مورد خودتان کنید. شما یک آقای جدید و پیشرفت کرده با اعتماد به نفس بیشتری هستید، چه این خانم به شما علاقمند باشد و چه نه. به خاطر داشته باشید که در حال حاضر این کار را برای او انجام نمی دهید _ شما این کار را برای خودتان انجام می دهید، بنابراین باید خود را در بهترین حالت خود، احساس کنید.

 • خود را پیراسته تر کنید. برنامه روزانه خود را قدری سخت تر کرده، و تاثیر این برنامه را بر عزت نفس خود ببینید. از پوست خود بیشتر مراقبت کرده، مدل موی خود را تغییر داده، مرتبا دوش گرفته، اُدکلنی جدید امتحان کنید و کارهایی از این قبیل.
 • کنترل زندگی خود را به دست بگیرید. در صورت داشتن جنبه ای از زندگی خارج از کنترل _ چه دانشگاه، شغل یا مسائل مالی _ زمان به دست گرفتن مجدد کنترل آن است. ببینید برای تثبیت شرایط، چه کاری باید انجام دهید. سپس آن را انجام دهید _ دیگر زمان خود را صرف داشتن تنش و استرس برای این موضوع، نکنید. بله، دخترها جذب مردانی می شوند که ظاهرا کنترل زندگی خود را در دست دارند. اما جایزه بزرگ، حس اعتماد و عزت نفسی است که ناشی از رو به راه بودن همه امور می باشد. خود شما آن را به وجود آورده اید.
 • یک سرگرمی یا علاقه جدید پیدا کنید. آیا ورزشی هست که همیشه دوست داشته اید آن را انجام دهید؟ یا زمینه ای که همواره دوست داشتید در مورد آن اطلاعات کسب کرده و بیشتر بدانید؟ اکنون زمان انجام آن است! خود را صرف همه فعالیتهای فوق برنامه خیالی خود کرده، و آن را تمرکز جدید خود قرار دهید. دخترها جذب افراد جالب شده، و انجام فعالیتها، سرگرمی ها، و فعالیتهای خارج از منزل، شما را جالب، نشان خواهد داد.

Impress-Girl-23
۳   یک تاثیر اولیه جدید، بگذارید. پس از دور بودن برای مدتی، در صورت آماده بودن برای نشست و برخاست مجدد با این خانم، شانس گذاشتن تاثیر «اول» را برای بار دوم دارید. در صورت انجام صحیح این کار، او شما را کاملا متفاوت از گذشته خواهد دید.

 • در بهترین حالت به نظر برسید. نزدیک به ملاقات هایتان، بیشترین تلاش خود را به انجام رسانده، و در بهترین حالت خود به نظر برسید. بنابراین، در جلسه بعدی، در انتظار پیشامدی بد، نخواهید بود.
 • منظور خود را، به وضوح بیان کنید. در صورت تمایل به دیده شدن به عنوان دوست پسر، مثل یک دوست پسر رفتار کنید. با او لاس بزنید. ارتباط چشمی را حفظ کنید. از او تعریفهای نفس گیر کنید. در عادتهای قدیمی فرو نرفته و تظاهر نکنید که زمین زیر پای او را می پرستید. به او احساس خاص بودن داده، اما هرگز نه به قیمت پایین آوردن خودتان.

Impress-Girl-24
۴   زمان خود را بدون محدودیت، در اختیار او قرار ندهید. به جای دائما حاضر بودن و در هر زمان، مطابق اراده او، اجازه دهید برای جلب توجه شما قدری زحمت بکشد. مثلا شما برای رفتن به خانه او و دیدن یک فیلم کُمدی، در حالی که درباره جدایی آخرش شکایت می کند، وقت آزاد ندارید؛ به هر حال در صورت علاقه او، می توانید آخر هفته، برای شام او را بیرون ببرید.

 • بین کارهای قدیمی انجام شده در حیطه دوستی برای او، و کارهای مورد علاقه شما برای انجام دادن به عنوان دوست پسر، تمیز قائل شوید. مراقب حفظ این حدود باشید.

Impress-Girl-25
۵   زمان خود را هدر ندهید. پس از برقراری مجدد ارتباط، ماه ها برای دعوت او صبر نکنید. در غیر این صورت رابطه شما وارد مرحله بعد خواهد شد. این کار را ظرف مدت یک هفته انجام دهید.

 • به وضوح او را به یک قرار رمانتیک، دعوت کنید. یعنی مثلا دعوت به شام در آخر هفته، و تنها شما دو نفر. او متوجه اشاره خواهد شد.
 • به شیوه ای مطمئن و واضح، احساس خود را نسبت به او، بیان کنید. به او بفهمانید که به چیزی بیش از دوستی علاقه دارید. به او بگویید که در صورت عدم علاقه او، به تصمیمش احترام گذاشته، اما نمی توانید با افسردگی در محدوده دوستی باقی بمانید.
 • موانع را بشکنید. دست او را گرفته، او را در آغوش گرفته، بغل کرده، یا نوع دیگری ارتباط فیزیکی را بر سر میز برقرار کنید. به خصوص اگر این گونه تماس های فیزیکی را از قبل انجام می داده اید، راهی واضح برای رساندن منظور است.
 • گفته شان کانِری را در یکی از فیلم هایش به خاطر داشته باشید: «کلید قلب یک خانم، یک کادوی غیرمنتظره در یک زمان غیرمنتظره است.» نباید لزوما هدیه گران قیمتی تهیه کنید از یک هدیه ساده، مانند یک شاخه گل، یا خوراکی مورد علاقه او، استفاده کنید. دادن هدیه را برای خودتان سخت نکنید، این کار را با یک لبخند انجام داده و تشکر او را موقرانه بپذیرید.

Impress-Girl-26
۶   تصمیم او را بپذیرید. در صورت امتحان کردن هر شیوه ای برای جلب توجه او و همچنان بی علاقگی او برای قرار عاشقانه، موقرانه عقب بکشید. گاهی اوقات جرقه لازم بین شما دو نفر وجود ندارد. شما بهترین تلاش خود را کرده، و دخترهای بسیار دیگری وجود دارند که قدر خود واقعی شما را خواهند دانست. با اطمینان، به جلو پیش روید.

 

نکات

 • شجاع باشید، از فرصت های خود استفاده کنید.
 • هنگام ناراحت بودن او، به او اهمیت داده و برای آسودگی او تلاش کنید. بی ملاحظه و عجیب و غریب نباشید.
 • همواره با او مهربان باشید. هنگام دیدن او، به او لبخند بزنید. جوک گفته و هر دو با هم بخندید.
 • خودتان باشید، بنابراین او به خود شما علاقه مند خواهد شد و نه فردی دیگر.
 • در هنگام مواجهه با مشکل برای تحت تاثیر قرار دادن یک دختر، تنها یک نفس عمیق کشیده و موضوع را رها کنید.
 • هیچ گاه با او بی ادب نباشید. هیچ دختری، فرد بی ادب را دوست ندارد. حتی اگر این شیوه شما برای تاثیرگذاری بر دیگران است.
 • برخی دخترها، به صورت طبیعی طناز بوده، اما به شما علاقه مند نیستند. تنها گذراندن زمان با شما، در آغوش گرفتن شما و انجام سایر کارهای اغواکننده، به معنی علاقه مندی به شما نیست. کمی صبر داشته تا کاملا متوجه شوید.
 • به علاقه به او، اعتراف کنید. این کار همیشه ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.
 • جنتلمن باشید. نه به این معنی که فقط یک یا دو جوک بگویید. در واقع، به منظور لبخند زدن او، جوک بگویید.
 • همیشه و همه جا، دنبال او نروید. این کار به صورت خودکار، شما را در هیئت محافظ او درآورده و او را خواهد ترساند. بسته به نوع رفتار شما، حتی کمی دنبال او بودن، ایجاد ترس می کند.
 • به او احساس خواستنی بودن/قدردانی داده، و او را از علاقه خود، آگاه کنید؛ این یکی از بزرگترین تعریف های شما، از او خواهد بود.
 • در صورت داشتن ابروهای پرپشت، عینک، یا جوش، مایوس نشوید! بیشتر دخترها، در صورت شلخته نبودن، چندان به ظاهر اهمیت نمی دهند. برای برخی دخترها، داشتن ابروهای پیوسته و پر و عینک، جذاب بوده، و بسیاری از دخترها، چشم خود را بر ظاهر می بندند.
 • قبل از لاس زدن به مدت یک هفته، او را به بیرون دعوت کنید. او را به جایی شلوغ نبرید: دخترها، این کار را دوست ندارند. به هر حال مهم ترین نکته، صبر نکردن برای مدتی طولانی، قبل از دعوت او، می باشد.
 • در صورت نواختن یک ابزار موسیقی، یک قطعه موسیقی برای او آماده کرده و بنوازید. یا اینکه آهنگ مورد علاقه او را، برایش بنوازید.
 • دلسوزی و عاطفه، نشان دهید. در صورت ناراحت یا دلخور بودن دختر مورد علاقه تان، او را در آغوش بگیرید. فقط نگویید متاسف هستید و امیدوارید به زودی احساس بهتری داشته باشد. این روش، نتیجه بسیار خوبی دارد؛ چرا که او متوجه اهمیت خودش، برای شما خواهد شد.
 • با او در تماس باشید.
 • نحوه رفتار شما، تعیین کننده خواست اوست؛ اینکه بخواهد همواره در اطراف او باشید و یا اینکه فقط دیدن صورت شما، تماسی بیش از اندازه است. به محض احساس مورد دوم، به تماس پایان دهید؛ چرا که تلاش برای کنترل آسیب، تنها شرایط را بدتر می کند. هرگز از یکی از دوستان خود یا او، درخواست مداخله نکنید.
 • گاهی شوخ طبع باشید، دخترها به پسران شوخ طبع علاقه دارند.
 • ورزش کرده و خوش هیکل باشید.
 • در گفتار خود صریح باشید. دختران، به پسرانی که لقمه را دور سر خود می چرخانند، علاقه ندارند.
 • نزد یک آرایشگر خوب، متناسب با شخصیت خود، بروید.
 • فعالیتهایی برای خودتان، خانم مورد علاقه تان، دوستان خانم او، و دوستان آقای خودتان برنامه ریزی کنید. کمی خودنمایی، به شرط یاد دادن چیزی، بلامانع است.
 • هرگز با پیامک، اعلام نکنید در حال انجام چه کاری هستید، حتی اگر این کار را بسیار «باحال» بدانید. او به رفتن شما به سینما با پدرتان، اهمیتی نخواهد داد.
 • در صورت صحبت کردن با شما به هر بهانه ای، و لمس شما، احتمالا به شما علاقه دارد.
 • در صورت انجام تمام مراحل بالا و نتیجه نگرفتن، مایوس نشوید. دختران قدردان زیادی وجود دارند، که برعکس این شخص، شما را رد نخواهند کرد.
 • بیش از اندازه، حمایت گر نباشید!
 • خوب لباس پوشیده و بسیار پیراسته باشید.
 • خام و بی تجربه نباشید، در غیر این صورت عجیب و غریب پنداشته شده، و از شما دوری می شود.
 • در صورت داشتن جوش یا یک عارضه طبیعی،‌ تسلیم نشوید. دخترها، جذب شخصیت پسرها و نه ظاهر آنها می شوند.
 • هرگز احساسات یک دختر را جریحه دار نکرده، و پاک و منظم باشید. هرگز خجالتی نباشید. همواره خاص بوده و اجازه دهید او نیز برای شما خاص باشد.
 • از پدر خود راهنمایی بگیرید. او قبل از شما این مراحل را تجربه کرده و در زمینه قرار گذاشتن با خانم ها، تجربیات زیادی دارد.
 • هنگام صحبت،‌ به چشمان او نگاه کنید! عجیب و غریب نباشید!
 • گستاخ نباشید. تصور نکنید او به رفتار رییس مآبانه شما، علاقه مند خواهد شد. دخترها، به پسران ساده و دلسوز،‌ علاقه دارند.
 • افسرده به نظر نرسید. خودتان باشید.

منبع: WikiHow.com

۴ متشکریم از لطف شما

مطالب مرتبط چگونه  , مردان  , میانی

اگر روزانه فقط 8 دقیقه به حمام بروید، در طول سال معادل 48 ساعت را در حمام سپری کرده‌اید. اما چه مقدار از آن اضافی است و چه آسیب‌هایی می‌تواند به شما وارد شود؟ قبض آب را فراموش کنید؛ آسیب‌ها...
اسنوپ داگ: این خواننده مشهور رپ، در سال ۲۰۰۹ به دین اسلام گروید و بعدها نامش را به اسنوپ شیر تغییر داد.   دیو چپل: کمدین مشهوری که در سال ۱۹۹۸ مسلمان شده است.   عزیز انصاری: کمدین مشهور که در خانواده ای مسلمان به دنیا آمده...
با گرم تر شدن کره ی زمین و تبدیل شدن تغییرات آب و هوایی به یک تهدید واقعی، تلاش برای کاهش مصرف انرژی و کاهش اتلاف انرژی در خانه و ادارات اهمیت روزافزونی یافته است. با کمی تغییر در خانه...
استفاده از پارچه استفاده از پارچه حداقل راه تصفیه آب است. بدین روش می توانید اغلب مواد جامد ناخالص و لارو حشرات را از آب جدا کنید. هر چه پارچه چند لایه تر و ضخیم تر باشد، تصفیه آب بهتر صورت...

نوفرست

اگر روزانه فقط 8 دقیقه به حمام بروید، در طول سال معادل 48 ساعت را در حمام سپری کرده‌اید. اما چه مقدار از آن اضافی است و چه آسیب‌هایی می‌تواند به شما وارد شود؟ قبض آب را فراموش کنید؛ آسیب‌ها...
اسنوپ داگ: این خواننده مشهور رپ، در سال ۲۰۰۹ به دین اسلام گروید و بعدها نامش را به اسنوپ شیر تغییر داد.   دیو چپل: کمدین مشهوری که در سال ۱۹۹۸ مسلمان شده است.   عزیز انصاری: کمدین مشهور که در خانواده ای مسلمان به دنیا آمده...
خوراکی های باعث بی خوابی : طبق یک پژوهش، نظرسنجی در مورد کم‌خوابی و بی‌خوابی که از بیش از ۱/۱ میلیون شرکت‌کننده به‌عمل آمد، نشان داد خوابِ کم‌تر از ۸ – ۷ ساعت به طور مداوم باعث افزایش شاخص توده‌ی بدنی...
اینکه چند کالری غذا می خوریم مهم است اما مسئله بسیار مهمتر از آن، این است که کالری های دریافتی مان از کجا می آیند. غذاهای کم کالری مانند کیک برنجی همچنان گرسنه نگهتان می دارد، اما پر کردن خود با...
عنوان اسلایدر
 • اقتصادی

 • نظر سنجی

  Sorry, there are no polls available at the moment.
 • بهره‌برداری از کارخانه سیمان باقران همزمان با دهه فجر

  بهره‌برداری از کارخانه سیمان باقران همزمان با دهه فجر

  کاهش ۷۰۰ هزار تومانی قیمت برخی خودروها پولی که برای جنگ ۸ ساله خرج کردیم به اندازه یک سوم کمک عربستان به صدام بود/ همدلی مردم، مهمترین دستاورد حادثه پلاسکو است چگونه در مصرف انرژی خانه و محل کار صرفه جویی کنیم عرضه؛ فرمول سری یک میلیونر اینترنتی (فصل اول/ بخش اول)
  گزارش تصویری - خانه و باغ
 • آخرین خبرها

 • موضوعات

 • اجتماعی

 • گالری