ارائه پیام‌های انقلاب در اولویت‌ برنامه‌های دهه فجر باشد

چاپ

آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با اعضای کمیته مساجد دهه فجر با بیان اینکه مراسمات دهه فجر و حضور مردم در این مراسمات، بسیار امر خوب و شایسته‌ای است اما کافی نیست، اظهار داشت: وحدت میان مردم و مسؤولان و یک صدا بودن آن‌ها دو نکته مثبت این کار جمعی است که سبب موفقیت می‌شود.

وی با بیان اینکه دو مسأله باید ضمیمه این کار جمعی شود، افزود:  اولویت برنامه‌ها یکی از موضوعاتی است که باید به آن توجه شود زیرا آنچه که می‌خواهید به مخاطبان ارائه دهید مهم است چنین برنامه‌هایی که به صورت یک صدا انجام می‌گیرد موضوع آن باید در اولویت بوده و پوشش آن به می‌تواند نفع همه باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی یکی دیگر از اولویت برنامه‌های دهه فجر را پیام‌های انقلاب دانست و تصریح کرد: راهی که آغاز شده باید به خوبی به پایان برسد چراکه اجرای مراسم لازمه وجود مردم است.

عبادی بیان داشت: انسان هدفمند خسته نمی‌شود و خستگی‌ها به دلیل بی هدف بودن است، باید توجه داشته باشیم که اولویت در پیام‌های انقلاب باشد، همچنان که ملاحظه می‌شود که بسیاری از شهدا بار سنگینی را علیه ظلم و جهل برداشته‌اند و این نشان از اراده قوی آن‌ها بوده است.

وی اراده انسان را برخاسته از قدرتمند بودن آن دانست و اضافه کرد: اطلاع رسانی به مردم، به شیوه کار مجری برمی‌گردد کسانی که می‌خواهند این مراسمات را اجرا کنند ابتدا باید پیام‌های برنامه را در دستور کار قرار دهند باید احساس کنیم که به مردم روحیه جدیدی داده شده است.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی  ادامه داد: باید به گونه‌ای پیش بروید که برنامه‌های شما پیام خاصی داشته باشد و تاثیر مؤثر را بر روی مخاطبان بگذارد.

انتهای پیام/۶۹۰۴۸/ح۲۰

۱ متشکریم از لطف شما